AirMore

1.5.7 için Android

Tarayıcınızdan Android dosyalarını yönetin

rate
0

16.4k

Rate this App

AirMore söz konusu akıllı telefonunuzu kablosuz ağ bağlantısı olmadan bilgisayarınıza bağlamak olduğunda, dünyadaki en popüler araçlardan biridir. Akıllı telefonunuzu tarayıcınıza bağlamak inanılmaz kolay, sadece QR kodunu ekranda tarayın, hepsi bu. Kişisel bilgisayarınıza gitmeye hazır Android cihazındaki tüm bilgilere sahip olacaksınız.

Bu uygulamanın kullanımı o kadar çeşitlidir ki bir çok şey için faydalı olduğunu göreceksiniz. Video, fotoğraf ve müzik gibi multimedya dosyalarını bilgisayarınıza rahat bir şekilde indirin, gerçek zamanlı ve boyut kısıtlaması olmadan ve en önemlisi herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan.

Buna ek olarak, AirMore'dan hem cihazınızın hafızasındaki hem de hafıza kartınızdaki kayıtlı olan nesneleri yönetebileceksiniz; böylece, klasörler arasında dosya taşımak ya da elemek kolaylaşır. Geçmiş hareketleri, mesajları ve kurtulmak istediğiniz diğer verileri silin, hem de akıllı telefonla yaptığınızdan çok daha hızlı bir şekilde.

AirMore; Chrome, Firefox ve Safari ile uyumludur, bu sebeple hangi tarayıcıyı kullandığınızın bir önemi yok. Cihazınızı yönetmek için mobil versiyonuna ihtiyacınız olacak, çünkü QR koduyla her birini bağlamanız gerekecek.
Gereksinimler

Android 3.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X